ОШ "ЉУБИША УРОШЕВИЋ" - Рибаре

Drvo generacije

Окружно такмичење географија

У сусрет Васкрсу

У сусрет најрадоснијем хришћанском празнику Васкрсењу Господа Исуса Христа, у оквиру часова веронауке ученици четвртог разреда наше школе у Ракитову, су у петак 23.03.2018 године уз помоћ вероучитеља Николе Љубисављевића и одељенског старешине учитељице Марине Димитријевић, завршили своје прве радове Квилинг техником и показали изузетну креативност и интересовање за рад овом техником.
Tematski dan:Nova godina

29.12.2017. godine je u 4/2 u Ribaru održan tematski dan Nova godina. У току часа је владала празнична али и радна атмосфера међу ученицима. Ученици су активно учествовали у свим аспектима Новогодишњег радног дана.Уживали су у дељењу својеручно направљених честитака директору, секретару, педагогу, психолозима, библиотекару, учитељима других одељења, теткицама ... и свом наставном и ненаставном особљу.Кулминацију овог Новогодишњег радног дана је изазвало откривање Тајног Деда Мраза и размена поклона.
Kocino Selo

Novo Laniste