Професионална оријентација

Развијање професионалних интересовања ученика у складу са савременим променама света рада и сарадња са институцијама на локалу у циљу постизања ПО ученика.
Јесен

Дигитално насиље

Дигитално доба + насилно друштво = дигитално насиље
МОЈА ПРАВА

Vaskrs

Radovi naših djaka
Пројектна настава – Од творца до дворца

Пројектна настава планирана и организована учењем и практиковањем на даљину са употребом ИКТ–а. Праћење и вредновање врше ученици и учитељ налазећи различите инструменте за праћење продуката. Одељење 2/6 Старо Ланиште.
НАСТАВА НА ДАЉИНУ - ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У СТАРОМ ЛАНИШТУ

Да ванредна ситуација и настава на даљину не представљају проблем када су рад и учење у питању, показали су нам ученици издвојеног одељења у Старом Ланишту, заједно са својом учитељицом Биљаном Јевтић. Ученици поручују - Останите код куће, забавите се учећи.
ХИТНО - ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ/НАСТАВА НА ДАЉИНУ

ОСНОВНА ШКОЛА СРЕДЊА ШКОЛА - директору Поштована/-и, У прилогу је обавештење о настави на даљину током ванредног стања које је намењено родитељима/законским заступницима ученика. Потребно је да приложени допис, без одлагања, учините доступним свим родитељима/законским заступницима, при чему треба искључити као могућност родитељске састанке у школи и окупљање родитеља ради информисања. Сугеришемо да одељењске старешине буду носиоци ове активности и да се искористе све могућности посредне комуникације (мејлови, Viber, школски сајт, телефонски разговор и друго), а по потреби да се обавештење постави и на улазна врата школе и спољашњу огласну таблу. Срдачно, Министарство просвете, науке и технолошког развоја
НАСТАВА НА ДАЉИНУ У ВАНРЕДНОМ СТАЊУ

БУЂЕЊЕ - Ана Тасић