Угледни час Јасмина Поповић

У одељењу 3/5 и 4/5 у Kочином Селу одржан је Угледни час 23.12.2019. из Слободних активности на тему -Новогодишњи дар. Ученици у пријатној атмосфери, радећи, дружећи се, испољивши своју маштовитост и креативност израдили су прелепе радове. Жеља ученика је да оваквих часова буде што више.
ТАБЛА ФЕСТ 2019.

По завршетку конкурса ТАБЛА ФЕСТ 2019. године, у првом интернет часопису ТАБЛА, објављни су радови наших ученица из Старог Ланишта.
Одељење 2/6 у пројекту "Competences for Democratic Culture"

Ученици 2/6 наше школе у Старом Ланишту и учитељица Биљана Јевтић, представили су нам део свог рада и међународног пројекта "Competences for Democratic Culture"
Preduzetnistvo

БИБЛИОТЕКА - АСТЕРОИД Б612

Fifth task - Potter's wheel/ Innovate Your Dreams 2019

Пети задатак пројекта Innovate Your Dreams 2019, велико откриће - точак! Ученици су, након разговора о проналасцима и технологији, осмислили апликацију која скенирањем ока пружа могућност идентификације особе која је починила одређено кривично дело.
Fourth Task - World in 2030 IYD 2019

Четврти задатак пројекта Innovate Your Dreams 2019
Third Week Task - Cultivating competencies IYD 2019

Трећи задатак пројекта Innovate Your Dreams 2019
ИЗЛОЖБА - INNOVATE YOUR DREAMS 2019

Дан школе обележила је и продајна изложба радова ученика наше школе, која је је уједно представљала последњи задатак пројекта IYD2019 и највећи изазов ученицима.
Општинско географија