2000 Дигиталних учионица

Датум: 26. Jul 2018 19:59 Категорија: Новости

2000 Дигиталних учионица

На овом месту углавном објављујемо активности и успех наших ученика, сада су дошли на ред и наставници. Као резултат пројекта Министарства просвете и ЗУОВ-а ''2000 Дигиталних учионица'' једна смо од најуспешнијих школа у општини Јагодина по броју наставника који ће учествовати у пројекту. Дигитална учионица - дигитално-компетентан наставник - увођење електронског уџбеника и дигитално образовних материјала, назив је програма обуке за наставнике. У основним школама широм Србије, Влада Републике Србије опремиће учионице савременом наставном технологијом, како би применили дигиталне компетенције за коришћење дигиталних уџбеника у раду са ученицима. На основу пријаве наставника по школским управама и школама направљене су прелиминарне листе водитеља и наставника. Наставници наше школе који ће проћи обуку су:
     Биљана Милошевић
     Биљана Јевтић
     Дијана Павловић
     Горан Миленковић
     Ивана Радошевић
     Невена Обрадовић
Сви наставници који ће проћи кроз обуку за потребе школе и наставе добиће по један лап-топ рачунар и пројектор. На овај начин смо школу обогатили за 6 лап-топ рачунара и пројектора који ће се користити у наставном процесу.
                                                                                                                                                                         наставник разредне наставе
                                                                                                                                                                                  Биљана Јевтић