Екскурзија ученика осмог разреда

Датум: 30. Oktobar 2018 08:19 Категорија: Новости

Ученици осмог разреда  провели су 26. и 27.10. 2018. године на екскурзији која се изводила на релацији Рибаре - Овчарбања  - Сирогојно - Златибор - Тара - Мокра Гора  -  Рибаре, у оквиру које су обишли манастир Благовештење, возили се чувеном Шарганском осмицом, посетили Дрвенград на Мећавнику. Ноћење је било организовано у хотелу Оморика на Тари, где су уживали  у различитим садржајима који овај хотел нуди. После доручка посетили су Кремну, Стопића пећину, затим и етно комплекс Старо село у Сирогојну. Након тога отишли су на Златибор и уживали у шетњи туристичким центром. Ова је екскурзија је била једно незаборавно и дивно искуство, како за ученике тако и за наставнике који су  су били веома задавољни на понашање, одговорност и зрелост ове генерације.