Likovna radionica

Датум: 11. Januar 2015 20:15 Категорија: Новости

11.12.2014. od 11h - 12:30 , u holu skole u Ribaru odrzano je likovna radionica na temu " Reciklirani materijali u nastavi likovne kultire". Ucesce u ovoj radionici uzeli su ucenici od prvog do cetvrtog razreda zajedno sa svojim uciteljima. Podrsku su im pruzali ucenici petog razreda sa nastavnikom likovne kulture Milicom Milutinovic.
              Ucenici su sa svojim uciteljima pravili ukrase od stare ambalaze, hartije, sijalica i drugog materijala koji su sami prikupili. Napravljenim ukrasima su okitili jelku koju su predhodne nedelje, ucenici od petog do osmog razreda napravili od kartonske ambalaze za jaja.
          Priprema, ako i sama radionica su uspesno realizovani. Ucenici su pokazali veliku motivisanost, mastovitost, kreativnost o cemu svedoci jelka i novogodisnji kutak koji ce krasiti hol skole tokom novogodisnjih praznika.