Промема распореда

Датум: 17. Februar 2022 18:21 Категорија: Новости

Поштовани, обавештавамо Вас да ће се настава у матичној школи у Рибару одвијати по новом распореду почевши од понедељка 21.02.2022. године. Нови распоред часова можете наћи на сајту школе, рубрика Распоред часова-Рибаре.

Светски дан хране

Датум: 15. Oktobar 2021 19:19 Категорија: Новости

16. октобар обележава се као Светски дан хране. Овај дан обележава се са циљем подизања свести и ширења информација у вези са здрављем и правилним навикама у исхрани . На занимљив и креативан начин ученици наше школе обележили су овај дан.

Предавање ''Безбедност деце у саобраћају''

Датум: 12. Oktobar 2021 18:12 Категорија: Новости

Ученицима 1. разреда школе у Рибару су припадници јагодинске саобраћајне полиције и Црвеног крста одржали предавање на тему ''Безбедност деце у саобраћају''.

Дечија недеља ''Дете је дете да га волите и разумете''

Датум: 09. Oktobar 2021 12:46 Категорија: Новости

Дечија недеља је прилика да се подсетимо да децa треба да буду заштићена и срећна, да живе у здравом и сигурном окружењу. Традиционално се обележава у првој недељи октобра. Ове године је обележена од 4 - 8.октобра 2021.године  под слоганом, „Дете је дете да га волите и разумете“. Инспирација су стихови песме“ Дете“ нашег великог песника Љубивоја Ршумовића. У духу заштите, унапређења и промоције свих дечјих права у нашој школи су се реализовале многобројне активности.

Помоћ и подршка родитељима за инсталацију у коришћење гугл учионице и е дневника

Датум: 03. Oktobar 2021 17:55 Категорија: Новости

Кликните на прочитај да би се отворила помоћ и подршка родитељима при инсталацији гугл учионице и коришћење исте као и за е дневник

Рад Тима за професионалну орјентацију школске 2020/21. године

Датум: 23. Septembar 2021 23:47 Категорија: Новости

Школски тим за професионалну оријентацију ученика, који чине одељењске старешине седмих и осмих разреда, организовао је, заједно са ученицима, низ занимљивих активности у току школске 2020/21. године.

ВАЖНО_Организација образовно-васпитног рада у школама 2021/2022.

Датум: 30. Avgust 2021 09:39 Категорија: Новости

ПРИОРИТЕТ_Одлука Тима о моделима наставе_почетак школске године

Датум: 30. Avgust 2021 09:22 Категорија: Новости

ПРИОРИТЕТ_Одлука Тима о моделима наставе_почетак школске године

Предузетништво

Датум: 20. Avgust 2021 23:26 Категорија: Новости

У оквиру Тима за предузетништво ученици 8/1 и 7/4 су са наставницом хемије Мајом Пауновић Новаковић садили тамјанику и мушкатле. Сађење је реализовано априла месеца у матичној школи у Рибару и у издвојеном одељењу у Кончареву. Слике говоре више од речи.

Светски дан заштите животне средине

Датум: 08. Jun 2021 20:12 Категорија: Новости

Светски дан заштите животне средине обележене су кроз различите активности ученика 3/2 у Рибару  како би се што више упознали са  многим еколошким проблемима, као и потребама да се природа и њени ресурси чувају.