Угледни час географије

Датум: 31. Januar 2019 17:40 Категорија: Новости

Сараднички час географије одржан је у одељењу 6/3 на тему Република Италија.  Ученици  су на занимљив начин, радећи у групама имали прилику да кроз дружење и рад у тимовима науче нешто више о овој лепој земљи. Часу је  присуствовала Љиљана Вулић наставница ликовне културе која је и сама дала велики допринос часу.

Прослава Светог Саве у Кончареву

Датум: 28. Januar 2019 23:32 Категорија: Новости

Традиционално, као и сваке године одржава се Светосавска академија  поводом најзачајније личности, оснивача цркава, манастира, школа, прве архиепископије. Наког литургије у цркви Светог Јована Крститеља  ученици школе су добили пакетиће у организацији AТП ПАЛМА. Академија је одржана у Дому културе у Кончареву  и представила је Савино детињство и одрастање и дух који га нагони ка световном.

Tематски дан Свети Сава 1/2

Датум: 25. Januar 2019 23:04 Категорија: Новости

.

Тематски дан

Датум: 10. Januar 2019 00:12 Категорија: Новости

У одељењима 2/1 и 2/2  је одржан тематски дан ''Стиже Нова година у белом капуту''. Ученици су уживали у дружењу, игри, песмама, изради честитки ..
.

Хуманитарна акција''Један пакетић-много љубави.''

Датум: 10. Januar 2019 00:02 Категорија: Новости

У оквиру активности Тима за Црвени крст у матичној школи и издвојеним одељењима је организована хуманитарна акција '' Један пакетић - много љубави'' у периоду од 26-28.12.2018. године.

Тематски дан : Иде Нова година у белом капуту

Датум: 08. Januar 2019 14:06 Категорија: Новости

Одељење I/2 је испратило стару годину са низом активности повезаних у тематски дан, и спремно ишчекује нову годину са ведрим расположењем и још лепшим жељама.

Угледни час I/7- IV/7 у Новом Ланишту

Датум: 01. Januar 2019 20:36 Категорија: Новости

Дана 25. 12. 2018. године у одељењу I/7-   IV/7, у Новом Ланишту је одржан угледни час из Математике (1. разред), Српског језика (2. разред), Ликовне културе (3. разред) и Српског језика (4. разред) на тему "У сусрет празницима".

Digitalni cas

Датум: 01. Januar 2019 11:36 Категорија: Достигнућа

Zbornik radova digitalni cas za 2018-2019.godinu moze se pogledati na sajtu skole kategorija dostignuca rezultati konkursa digitalni cas

Пројектна настава

Датум: 31. Decembar 2018 16:48 Категорија: Новости

Децембар се ниже - Нова година нам стиже! Реализација часа Пројектна настава у одељењу I/6 Старо Ланиште, учитељ Јевтић Биљана. Само неколицина радова и активности. Подела поклона и готово ,,Предузетништво". Срећна свима нова 2019. година!

Угледни час II/5 у Кочином Селу

Датум: 29. Decembar 2018 16:46 Категорија: Новости

У одељењу II/5 у Кочином Селу, 24. XII 2018. године одржан је Угледни час из Слободних активности, на тему Новогодишњи дар. Ученици су са својим родитељима правили јелке и китили их, и вреће за поклоне. Уз креативност родитеља и деце настали су прелепи продукти.