ОЈР - Креативне драмске радионице - Уводне активности, представљање – Погоди ко сам ја, септембар 2022.

Наши ученици издвојеног одељења у Новом Ланишту у пројекту Обогаћен једносменски рад - Креативне драмске радионице. На првом часу су се ученици представили (свако је имао задатак да каже нешто о себи, шта га чини тужним, срећним, на шта је поносан, чега се стиди). Упознати су са активностима које ће се реализовати ове школске године у оквиру пројекта Обогаћен једносменски рад – Креативне драмске радионице. Затим је задатак био да у свескама које су добили нацртају свој лик у огледалу, заправо, ученицима је објашњено да је задатак да нацртају и на тај начин представе свој доживљај себе. Уследио је разговор о цртежима и разговор о огледалу (како сами себе доживљавамо, какви смо кад смо љути, како испољавамо бес и љутњу, како превазилазимо љутњу, колико је наше самопоуздање, како нас околина доживљава, шта можемо да променимо код себе како би се боље осећали, како да градимо своје самопоуздање и мотивишемо себе да будемо бољи људи). Затим су ученици обојили, залепили маске и направили колаж – Када скинеш маску ко си ти у огледалу.