Професионална оријентација радионица "Представљање занимања фризер, педикир и маникир"

У склопу програма Професионалне оријентације реализована је радионица "Представљање занимања фризер, педикир и маникир" 29.12. у нашем одељењу у Кончареву. Школски Тим за Професионалну оријентацију је на основу праћења професионалних интересовања наших ученик изабрао да ученике боље упозна са особеностима занимања која се тичу неге и лепоте. Како су радионице искуственог типа наишле на одобравање наших ученика и родитеља, одлучили смо се за да на овај начин представимо занимања фризер, педикир и маникир. Велику помоћ смо имали од правог професионалца Ђурђевић Сузане, која нам је показала како настају најмодерније фризуре. Наша бивша ученица Андрејић Кристина је осим својих вештина у раду педикира и маникира, са ученицима поделила искуства која се тичу школовања за ово занимање. Учествовали су ученици из свих наших одељења а радионица је превасходно намењена ученицима седмих и осмих разреда.