Маскенбал и Трка за срећније детињство

Датум: 06. Oktobar 2017 10:41 Категорија: Новости

У склопу Дечје недеље у Старом Ланишту  6.10.2017. год. одржан је маскенбал за ученике од првог до четвртог разреда. У Јагодини, на градском стадиону, истог дана одржана је традиционална хуманитарна акција "Трка за срећније детињство" на којој су учествовали ученици другог и четвртог разреда из Старог Ланишта.

___________________________________________________________________________________________

Омиљени дан за све наше ђаке, од првог до четвртог разреда, сигурно је дан када се организује маскенбал. То је само једна од активности у нашој школи у току Дечје недеље која је одржана 6. октобра. Креативност, задовољство и смех били су у првом плану. Широки осмеси свих присутних били су доказ да је бајка успела.

У склопу Дечје недеље, данас је такође на градском стадиону одржана традиционална хуманитарна акција "Трка за срећније детињство".

Организатор трке је Организација ЦК  у сарадњи са спортским савезом града Јагодине. Сви који су данас дошли су победници, јер су показали хуманост и добру вољу.

Наставник разредне наставе:
Јевтић Биљана