Наша школа у пројекту - Innovate Your Dreams 2019 – Worldwide project

Датум: 06. Februar 2019 13:58 Категорија: Новости

Да ли сте спремни за будућност? Како је замишљате? Одговоре на ова питања ученици наше школе дају у виду креативног решења задатака које добијају сваке недеље у склопу пројекта Innovate Your Dreams 2019 – Worldwide project заједно са наставницaма Марином Димитријевић Дејковић и Аном Тасић.

Како ће изгледати људи будућности? Да ли ће роботи преузети улогу човека? Јесмо ли ми још увек људи или је технологија толико узела маха да у нама нема ни трага човечности? Свако од нас је себи поставио ова питања или се бар надам да јесте, јер је у супротном технологија победила, човек је већ постао робот. Пројекат има за циљ креативно ангажовање младих, као и  развој и реализацију њихових идеја. Свет треба посматрати очима детета.