МЕЂУПРЕДМЕТНЕ КОМПЕТЕНЦИЈЕ НА ТЕМУ - Два лица сунца

Датум: 06. Mart 2019 12:29 Категорија: Новости

Ученици издвојеног одељења у Старом Ланишту (1/6, 3/6, 4/6) ће, заједно са учитељицом Биљаном Јевтић, представити нашу школу на конкурсу Два лица сунца - Заштита за све. Фотографије можете погледати у ГАЛЕРИЈИ нашег сајта.

Видео материјал ученика из Старог Ланишта можете погледати овде: https://www.youtube.com/watch?v=lFH56lExeIk&feature=youtu.be

У оквиру едукативне кампање „Заштита за све“, коју спроводе Еуцерин Србија и Фонд Б92, уз подршку Министарства здравља и Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, са циљем подизања свести деце о одговорном понашању на сунцу и заштити од сунца, ученици наше школе из Старог Ланишта су, остваривши међупредметне компетенције (предмети: Српски језик, Свет око нас, Музичка култура, Ликовна култура, Природа и друштво) у оквиру слободних активности, узели учешће у овом пројекту.