Екскурзија четвртог разреда школске 2018/19. године

Датум: 04. Jun 2019 22:09 Категорија: Новости

Екскурзија четвртог разреда је реализована на релацији Рибаре- Топола- Орашац- Аранђеловац- Буковичка Бања- Рибаре, 3.6.2019. године.
На екскурзију је кренуло 95 ученика из Рибара, Ракитова, Кончарева, Кочиног Села и Новог  Ланишта и 8 одељењских старешина уз пратњу професионалног туристичког водича.

.

Ученици су обишли Карађорђев град, летњиковац Петра I Карађорђевића, цркву Светог Ђорђа. Затим су обишли Орашац, односно место договора о подизању Првог српског устанка и проглашења Карађорђа врховним вождом. Уследио је и обилазак Буковичке Бање и парка у којем се налази највећа збирка скулптура на отвореном као и Старо здање које је саградио кнез Михајло Обреновић.
Ученици су уживали, дружили се и проширивали сопствена знања, а својим кућама су се вратили срећни, задовољни и пуни утисака.
Васпитно-образовни циљеви су остварени.

Вођа пута: Оливера Радивојевић