Чепом до осмеха

Датум: 11. Jun 2019 21:38 Категорија: Новости

Завршна активност учешћа у пројекту ,, Чепом до осмеха'' :паковање и одношење прикупљених чепова обављена је данас у сарадњи са BeX курирском службом.

Школоским развојним планом 2017/18-2019/20. за област промене: подршка ученицима, а приоритет јачање мотивације код ученика, предвиђен је циљ: Промовисање заштите човекове околине, развијање свести ученика о рециклажи и подршци друштвено осетљивим групама.

Укључивањем у пројекат ,,Чепом до осмеха'' остварен је задатак: минирециклажа (прикупљање чепова).
Ученици су учествовали у украшавању кутија за прикупљање чепова, и прикупљању истих.

Овогодишња количина сакупљених чепова представља мотивацију и ученици показују жељу да у слаедећој школској години прикупе још више чепова не би ли помогли својим вршњацима припадницима друштвено осетљивих група.

Биљана Милошевић
члан тима за ШРП