Дечија недеља

Датум: 12. Oktobar 2019 20:05 Категорија: Новости

Дечија недеља '' Да право свако - дете ужива лако'' обележена је у матичној школи у Рибару следећим активностима ученика од 1-4. разреда  које су имале забавни и едукативни карактер.

Понедељак,7.10.2019. године ученицима су организоване радионице о Конвенцији дечијих права
.

Уторак, 8.10.2019.године.  Ученици су цртали цртеже за пројекат '' Мини рестАрт'' на тему ''Живот буба''.

Среда, 9.10. 2019. године.
Одушевљење учешћем у спортским активностима '' Игре без граница''је било огромно.

Четвртак, 9.10.2019. године.
Ученици су учествовали у акцији ''Друг другу'' у којој су размељивали поклоне међу собом. У вези ове активности су и извлачили име тајног пријатеља и имали задатак да му помажу, пишу поруке пријатељства и подршке, буду посебно фини и наклоњени према другу кога си извукли за тајног пријатеља.

Петак, 11.10.2019. године.
У дому културе  у Рибару је одржана приредба '' Весела играоница'' коју су припремили ученици четвртог разреда са својим учитељима поводом пријема првака у Дечији савез.

Субота, 12.10.2019.године - маскенбал
Ученици су и ове године показали креативност. Маскирани су прошетали спортским тереном и уживали у погледима, осмесима и аплаузу публике.