Пробни завршни испит

Датум: 21. April 2020 15:47 Категорија: Новости

Драги ученици/е, поштовани родитељи,

Ускоро ће се сви ученици осмог разреда у Србији наћи пред једним  важним, озбиљним и одговорним задатаком-онлајн полагање пробног завршног испита. Најтоплије препоручујем да ученици раде ово тестирање самостално, без помоћи литературе или родитеља, како би слика о знању ученика била реална, а како би на основу тога, најбоље искористили преостало време до завршног испита.

Родитељи могу имати важну улогу у пружању адекватне помоћи детету   да са што мање стреса успешно приступи полагању пробног завршног испита.
Да бисте се што боље припремили за овај важан испит у животу, ево још једног корисног линка за ученике(где могу пронаћи велики број тестова за проверу знања из свих предмета који се полажу) и родитеље(где могу наћи низ корисних савета како да уз што мање стреса  помогну свом детету да се са успехом спреми за овај испит).  https://www.mala-matura.com/registracija1/
Желим вам пуно успеха наредна три дана у полагању пробног завршног испита.Срећно!

Ваш педагог  Горица Милетић