Општинско екипно такмичење у малом фудбалу

Датум: 18. Mart 2022 11:54 Категорија: Достигнућа

У Јагодини је прошле среде одржано Општинско такмичење основних школа у малом фудбалу
за девојчице и дечаке. У обе конкуренције је укупно било 11 екипа из пет градских и три
сеоске школе. Ученици ОШ "Љубиша Урошевић" су освојили прво место и са женском
и са мушком екипом, које су  чинила деца из Ракитова, Кончарева и Рибара.

Овај изузетан успех  девојчице на челу са професором Зораном Илићем су оствариле победама над одличним екипама из ОШ "Јоца Милосављевић " и ОШ "Рада Миљковић" у полуфиналу и финалу. Дечаке је водио професор Дејан Јевремовић, а снаге су одмерили  са екипама из ОШ "Милан Мијалковић", ОШ "Радислав Никчевић" и ОШ "Бошко Ђуричић".

Женску екипу су чинили: Елена Костић, Маја Арсић, Анђела Гавриловић, Милица Димитријевић, Теа Трифуновић, Петра Михајловић, Теодора Филић, Јана Милутиновић, Невена Денић, Антонина Михајловић, Маша Пајић, Андријана Вељковић, Ива Крстић .

Мушка екипа је била у саставу: Виктор Костић, Лука Јовановић, Лука Ивановић, Лука Станковић, Ђорђе Јовановић, Душан Филић, Данило Марковић, Филип Перић, Матија Митић, Лазар Ђокић, Виктор Васић, Илија Вулић. Ученици Основне школе из Рибара представљаће нашу општину на Окружном такмичењу 05.04.2022. године у Рековцу.