СУСРЕТИ УЧИТЕЉА

Датум: 25. Februar 2023 19:13 Категорија: Новости

Сусрети учитеља у организацији Друштва учитеља Јагодине одржани су 25. фебруара 2023. Наша школа је и ове године, као и претходних, имала част да буде домаћин овог традиционалног скупа. Сусрет је почео окупљањем учесника у холу и пригодним дочеком од стране учитеља и директора наше школе. Представници издавачких кућа „Нови Логос“, „Клет“, „Фреска“, „Креативни центар“, „Завод за уџбеник и наставна средства“ и „Атос“ су на мини-штандовима изложили своје уџбенике, додатне материјале и приручнике које су посетиоци могли да прегледају. Највеће интересовање је владало за нове уџбенике првог разреда. Издавачи и учесници су до званичног почетка семинара у 10 часова размењивали мишљења и искуства у пријатној атмосфери.