ЗИМСКИ СУСРЕТИ УЧИТЕЉА

Датум: 03. Mart 2024 17:09 Категорија: Новости

У ОШ "Љубиша Урошевић" у Рибару су 02.03. 2024.год. одржани 38. Зимски сусрети учитеља у организацији Друштва учитеља Јагодина и Савеза учитеља Републике Србије. Пре почетка обука полазници су имали прилику да разгледају штандове са уџбеницима издавачких кућа, као и промоцију Природњачког музеја из Свилајнца. Присутне госте поздравила је директорка ОШ "Љибиша Урошевић" Гордана Златановић која је заједно са члановима овог колектива оправдала очекивања доброг домаћина и показала да је ова школа увек спремна да дочека своје колеге из других школа и омогући им овакав вид стручног усавршавања. Четири добро осмишљена семинара су имала за циљ јачање професионалних компетенција наставника и протекла су у сјајној атмосфери.Трудићемо се да до следећег дружења и размене искустава испратимо све промене, научимо нешто ново и негујемо учитељску професију која опстаје и одолева свим изазовима због бескрајне љубави оних који се њоме баве.