Педагошки факултет Јагодина - Васкршњи час 2024

Датум: 27. April 2024 12:24 Категорија: Новости

Васкршњи час на Факултету Педагошких наука у Јагодини

• У петак 26. 4. 2024. године на Педагошком факултету у Јагодини одржан је Васкршњи час за ђаке четвртог разреда градских и сеоских школа. Млади студенти имали су прилику да раде са ученицима наше школе, да тиме стекну додатна практична знања а да наша деца упознају једну такву установу која има своју дугу и богату историју. Деци су на факултету биле организоване разне активности: упознавање са просторијама факултета, учење васкршњих песмица на часовима музичке културе, разне технике при фарбању јаја на часовима ликовне културе. Просторије Педагошког факултета красиле су слога, љубав, слобода, лепо расположење и дружење. Васкрс је празник који нас учи да светом треба влада радост, а не туга, љубав, а не мржња, мир и слога уместо било какве раздвојености. Христос Васкрсе - Ваистину Васкрсе!