ОЈР-Креативне драмске радионице - Два лица срца

Датум: 14. Oktobar 2024 10:59 Категорија: Новости

У петак, 11.10.2024. године, у издвојеном одељењу у Новом Ланишту, одржана је радионица под називом Два лица срца/ОЈР Креативне драмске радионице.

Радионица је почела набрајањем добрих и лоших особина које свако од ученика уочава код себе. Ако ученици могу да разумеју сопствене добре и лоше навике, сопствене врлине и мане, лакше ће разумети и мане својих другова а разумевање је пут који води ка успешном решавању конфликта. Након тога је свако од ученика имао задатак да нацрта добру и лошу страну свог срца а касније и да те две стране помири.

Циљ радионице јесте да ученици прихвате себе са свим својим манама, да воле себе, да поштују друге не покушавајући да их промене и да схвате да могу мењати само своје срце.

Реализатор активности: стручни сарадник библиотекар - Ана Тасић.