,Безбедност деце у саобраћају“ – Ново Ланиште 2023

Датум: 19. Decembar 2023 14:03 Категорија: Достигнућа

У петак 15.12.2023. године ученицима другог, трећег и четвртог разреда одржано је предавање од стране МУП-а на тему ,,Безбедност деце у саобраћају“ у оквиру пројекта ,,Заједно и безбедно кроз детињство“. На крају предавања ученици су постављали питања и добијали одговоре предавача.

"Безбедност деце у саобраћају", Ракитово 2023

Датум: 18. Decembar 2023 10:06 Категорија: Достигнућа

У четвртак 14. децембра ученици првог и другог разреда издвојеног одељења у Ракитову имали су предавање припадника саобраћајне полиције у оквиру пројекта "Заједно и безбедно кроз детињство".

"Безбедност деце у саобраћају", Старо Ланиште 2023

Датум: 18. Decembar 2023 09:59 Категорија: Достигнућа

Ученицима млађих разреда у Старом Ланишту, у петак 15. децембра одржано предавање МУП-а на тему "Безбедност деце у саобраћају", у оквиру пројекта "Заједно и безбедно кроз детињство".

"Безбедност деце у саобраћају", Кочино Село 2023

Датум: 18. Decembar 2023 09:51 Категорија: Достигнућа

У издвојеном одељењу у Кочином Селу, у петак 15. децембра ученици првог и другог разреда имали су предавање МУП-а на тему "Безбедност деце у саобраћају", у оквиру пројекта "Заједно и безбедно кроз детињство".

Новогодишњи украси , Кочино Село 2023

Датум: 18. Decembar 2023 09:37 Категорија: Достигнућа

У издвојеном одељењу у Кочином Селу, ученици од 1. до 4. разреда са својим учитељицама у пријатној атмосфери су правили украсе и радили радове везане за предстојећи празник- Нову годину.
Уживали смо сви.

"Безбедност деце у саобраћају" Кончарево 2023

Датум: 18. Decembar 2023 09:28 Категорија: Достигнућа

Ученици првог и другог разреда у Кончареву су учествовали у пројекту ‘‘Безбедност у саобраћају ‘‘који је рализован у сарадњи са саобраћајном полицијом.
Припадница саобраћајне полиције Миљковић Наташа је кроз занимљиву презентацију представила ученицима ризике којима су свакодневно изложени и дала им савете за безбедно учешће у саобраћају. Ученици су добили штампани материјал.

"Безбедност деце у саобраћају" Рибаре 2023

Датум: 18. Decembar 2023 08:50 Категорија: Достигнућа

У среду 13. децембра, ученици 1. и 2. разреда имали су предавање од стране представника МУП-а на тему:
"Безбедност деце у саобраћају" А у циљу пројекта: "Заједно и безбедно кроз детињство".

"Стиже Нова година у белом капуту" 2023 Рибаре

Датум: 14. Decembar 2023 17:39 Категорија: Достигнућа

Ученици од 1. до 4. разреда у Рибару су са својим учитељицама у уторак, 12. децембра, одржали тематски дан под називом "Стиже Нова година у белом капуту". Ученици су у холу школе израђивали задатке у скалду са темом, правили и украшавали честитке, слушали новогодишње песме и уживали у дружењу и изражавању креативности.

На глави нам шарени шешири, Ракитово 2023

Датум: 05. Decembar 2023 23:11 Категорија: Достигнућа

Радионица "На глави нам шарени шешири" - ученици млађих разреда у Ракитову.
Одељење је један мали колектив, један мали свет који се међусобно поштује. Понекад неко нешто уради што друге нервира, или говори о нечему што је непријатно за слушање. Корачајући заједно ка будућности, учимо како да све заједно превазиђемо и нађемо прави пут.

На глави нам шарени шешири, Кочино Село 2023

Датум: 02. Decembar 2023 09:02 Категорија: Достигнућа

Дана 29.11.2023. у школи у Кочином Селу ученици од првог до четвртог разреда су са својим учитељицама реализовали радионицу под називом "На глави нам шарени шешири." Активно су учествовали и много тога научили. Посматрали су проблем из различитих углова да би дошли до решења проблема. Радионица се односила на превенцију, дискриминацију, насиље и занемаривање. Особу треба добро упознати пре него што о њој изнесемо мишљење.
Треба бити одговоран према себи и уважавати друге.