Наши ученици издвојеног одељења у Новом Ланишту у пројекту Обогаћен једносменски рад - Креативне драмске радионице

Датум: 19. Decembar 2022 13:59 Категорија: Новости

И ове школске године ученици наше школе издвојеног одељења у Новом Ланишту били су креативни и вредни и заједно са наставницом Аном Тасић реализовали су активности које можете погледати у наставку (кликом на наведене линкове).

ОЈР - Креативне драмске радионице - Уводне активности, представљање – Погоди ко сам ја, септембар 2022.

ОЈР Креативне драмске радионице - Прављење приче од насумично изабраних елемената - Испричај ми причу, септембар 2022.

ОЈР - Креативне драмске радионице - Ја у датим околностима - Вежбе запажања и концентрације - Ја се зовем као ти, октобар 2022.

ОЈР - Креативне драмске радионице - Правилан изговор гласова, новембар 2022.

ОЈР - Креативне драмске радионице - Имитација животиња, новембар 2022.

ОЈР - Креативне драмске радионице - Вежбе чула, децембар 2022.

ОЈР - Креативне драмске радионице - Ја као неко други - Имитација у паровима, децембар 2022.

ОЈР . КРЕАТИВНЕ ДРАМСКЕ РАДИОНИЦЕ - прво полугодиште 2022/23.